Jak nadać Twojemu salonowi zupełnie nowy wygląd w zaledwie kilka minut

Żywe pokoje są bardzo ważnym miejscem w domu, więc jest bardzo konieczne, że ma dobrze zaplanowane i dobrze zaprojektowane wnętrze. Dlatego właśnie będziemy tutaj dyskutować o tym, jak nadać swojemu salonowi zupełnie nowy wygląd w zaledwie kilka minut.

Oto top 5 projektów DIY, które sprawią, że Twój salon będzie wyglądał bardziej atrakcyjnie i nowocześnie:

DIY Paint Job

Jeżeli ty chcesz dawać twój żywego pokój zupełnie nowy spojrzenie, then ja jest bardzo zasadniczy że ty używasz dobrą jakość farby. Jeżeli ty iść malować ścianę, then ty potrzebować sprawdzać powierzchnię właściwie przed malowaniem.

Gdy ty robisz z tym, then ty potrzebujesz wybierać colour i malować je w jeden kierunku tylko. Po tym, można zastosować podkład na ścianach i czekać na 24 godziny do wyschnięcia.

Szafki

Szafki są najważniejszym i wyróżniającym się meblem w salonie. Mają wielką rolę do odegrania, ponieważ to właśnie tam umieścisz swoje rzeczy, takie jak telewizor, odtwarzacz DVD, płyty CD i książki.

Teraz, jeśli nie jesteś zadowolony z obecnego stanu szafek, to musisz je odnowić. Możesz zatrudnić profesjonalistę lub zrobić to samemu.

Kiedy masz zamiar pomalować szafki, bardzo ważne jest, aby użyć podkładu. Po tym należy nałożyć warstwę białej farby.

Po tym, możesz użyć gąbki, aby wytrzeć nadmiar farby.

Zasłony

Kiedy planujesz przerobić swój salon, musisz mieć zrobione zasłony. Drapes może pomóc Ci, aby Twój salon wyglądał lepiej.

Ty możesz iść dla ciemnego cień tkaniny lub ty możesz używać lekkich cienie tkaniny.

Kwiaty

Ty możesz dodawać kwiaty w pokoju, ale jeżeli ty chcesz utrzymywać równowagę, then ja jest lepszy używać kwiaty w stole. Możesz kupić nowy stół lub zrobić go w domu.

Wnioski:

Wszystkie te pięć projektów DIY są bardzo łatwe do zrobienia i nie musisz zdobywać profesjonalisty, aby zrobić to samo. Ja także dzieliłem z tobą few porady które pomagają ciebie dawać zupełnie nowemu spojrzeniu twój żywy pokój.