Jak zorganizować swoją szafę

Szafy są te miejsca dokąd ty utrzymujesz twój odziewa. W przypadku dużych rodzin, szafy są najlepszym miejscem, gdzie można przechowywać swoje ubrania. Ale ty no możesz oczekiwać że ile przestrzeń ty będziesz mieć w twój szafie i jak utrzymywać je czysty i organizujący.

Jeżeli ty jesteś przyglądający dla porad na dlaczego organizować twój szafę then ty jesteś przy prawym miejscem. Dzisiaj będę dzielić z tobą niektóre porady które pomagają ciebie organizować twój szafę i utrzymywać je czysty i schludny.

Porada 1: Trzymaj swoją szafę zorganizowaną

Aby upewnić się, że masz czystą i zorganizowaną szafę powinieneś przestrzegać pewnych rzeczy jak utrzymywanie butów w oddzielnej sekcji, utrzymywanie skarpet na oddzielnej półce, utrzymywanie koszul na wieszakach, utrzymywanie spodni i spódnic na oddzielnym wieszaku, utrzymywanie sukienek na wieszakach i utrzymywanie kurtek i płaszczy na oddzielnych półkach.

Wskazówka 2: Mądrze korzystaj z szafy

Większość dziewczyn używa swojej szafy jako miejsca do przechowywania. To prawda, że w szafie dostaniesz swoje ubrania, ale nie musisz trzymać jej przez cały czas. Możesz trzymać niektóre ubrania wewnątrz szuflad, ale możesz trzymać resztę swoich ubrań wewnątrz pudełek.

Możesz umieścić ubrania w pudełkach i możesz również trzymać kartkę papieru i zapisać nazwę pudełka i ubrania. Następnie możesz trzymać je w torebce i nigdy o nich nie zapomnisz.

Wskazówka 3: Użyj organizatora ściennego

Najprostszym sposobem na przechowywanie ubrań jest zorganizowanie ich w organizerze ściennym. Jeśli nie masz czegoś takiego, wtedy możesz dostać ten za jedyne 4 do 6 dolarów. Możesz również znaleźć organizator ścienny DIY dla swojej szafy.

Wnioski:

Omówiliśmy trzy ważne wskazówki, które pomogą Ci zorganizować swoją szafę. Jeżeli ty podążałeś te porady then ty nigdy brakowałeś jakaś rzecz w twój szafie.